Apie mus

Automobiliai – tai mūsų aistra. Savo patirtį panaudojame nuo eilinio remonto iki sudėtingiausių projektų. Dirbame tai, ką mėgstame ir kur geriausiai galime save realizuoti. 

Turite svajonę – mes ją įgyvendinsime. Klasikinių automobilių remontas, išrinkimas, detalių valymas smėliu, kėbulo ir rėmo virinimas, korozijos židinių šalinimas, kėbulo dažymo darbai, salono remontas arba gamyba, ir visa kita kas daro automobilį ilgaamžį ir išskirtinį. Mes pasirūpiname viskuo, nuo automobilio transportavimo ar tepalu keitimo iki variklio remonto, kėbulo dažymo, ar salono persiuvimo. Nuo A iki Ž.

Automobilių Restauravimas

Jeigu ieškote kas atlieka pilną klasikinio automobilio restauraciją, tai mes- „Feniks garage“ komanda! Sukaupta patirtis ir stipri gamybinė bazė, sukuria galimybę restauruoti net ir sudėtingiausią klasikinį automobilį. Pilnas automobilio restauravimas- tai visiškas automobilio išrinkimas ir visų detalių restauravimas, remontavimas arba keitimas naujomis. Prieš pradedant restauraciją mes visada atliekame tyrimą/paiešką, kuri padeda nustatyti originalią automobilio būklę ir komplektaciją. Visada atsižvelgiame į kliento pageidavimus ir konsultuojame priimant sprendimą, automobilį palikti kiek įmanoma originalų arba modifikuoti kai kurias sistemas, kad automobilis įgautų didesnę vertę. Atliekame auksčiausio standarto darbus išlaikydami tehnologiją.

Metalo Darbai

Atliekame įvairius metalo darbus susijusius su automobiliais ir motociklais. Stipri gamybinė bazė ir patirtis leidžia atlikti net sudėtingiausius darbus, tokius kaip automobilio kėbulo detalių gamybą ir jų remontą. Dažnai pasitaikanti situacija restauruojant labai seną automobilį, detalių stygius. Tai korozijos ar autoįvykio metu pažeistos detalės, kuriomis joks gamintojas ar perpardavinėtojas neprekiauja. Mes galime pagaminti iš aliuminio ir plieno lakšto kėbulo detales pagal pavyzdį, arba kopijuojant ir gaminant veidrodines. Atstatome kėbulo apatinės dalies skardas ir konstrukcines detales.

Rekonstrukcija ir modifikavimas

Didžiausias mūsų džiaugsmas yra automobilių kėbulų modifikavimas. Esame rekonstravę ir modifikavę ne vieną automobilį pagal klientų pageidavimus ir norus. Pavyzdžiui, Kėbulo linijų keitimas, automobilio važiuoklės sužeminimas (drop‘as), variklio modifikavimas, stabdžių ir važiuoklės rekonstravimas, salono modifikavimas, papildomų įrengimų montavimas ir t.t. Jūs turite svajonę – mes ją įgyvendinsime!